SOFFBORD, 1960-tal, teak och skinn.

2657237. SOFFBORD, 1960-tal, teak och skinn.

Höjd 51, 150x55 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51, 150x55 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 549