OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopparstick, 1800-tal.

2657136. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopparstick, 1800-tal.

Ufu 20x29 cm.

Fläckar, kantrevor och slitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ufu 20x29 cm.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
RB15
Antal besök: 181