VÄGGSPEGEL, förgylld, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

265700. VÄGGSPEGEL, förgylld, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Oval spegel med förgylld ram, fasettslipat spegelglas, 75x58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 997