PARTI DIVERSE, Pins, medaljer, bältesspänne "Gott Mit Uns" med mera.

26568. PARTI DIVERSE, Pins, medaljer, bältesspänne "Gott Mit Uns" med mera.

Olika medaljer och pins, bland annat från olympiader.
Bältesspänne "Gott Mit Uns".

Bruksslitage, ärgningar. bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bältesspänne "Gott Mit Uns".

Antal besök: 1 499