KONSOLBORD, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

265646. KONSOLBORD, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Höjd ,exklusive stenskiva, 50 cm.
Stenskiva längd 57,5, bredd 28,5 cm.

Färgsläpp, bruksslitage, hål för vägghängning.
Lagning på marmorskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning på marmorskiva.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 391