GOLVFOTOGENLAMPA, mässing samt glas, 1900-tal.

265645. GOLVFOTOGENLAMPA, mässing samt glas, 1900-tal.

Höjd 155 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 155 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 606