TAKAMPEL, Empirestil, 1900-tal.

265634. TAKAMPEL, Empirestil, 1900-tal.

Med röd glaskorg.
Medföljer lösa manschetter med prismor.
Höjd 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med röd glaskorg.
Höjd 66 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 765