LORENZO DAL TORRIONE.

LORENZO DAL TORRIONE.
2656234. LORENZO DAL TORRIONE.

studie av två barn, vit syntetisk marmor, signerad 'Dal Torrione', nummer 1006, höjd 58cm.

Något slitage och ”vittring”, missfärgning, några slag men inga uppenbara signifikanta nagg eller förluster.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 912