SOFFBORD, masurbjörk, 1900 talets senare hälft.

2656201. SOFFBORD, masurbjörk, 1900 talets senare hälft.

Höjd 54,5 cm
Längd 130 cm
Bredd 80 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54,5 cm
Längd 130 cm
Bredd 80 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 511