LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Renässansstil, Ystad metall, 1900-tal.

265604. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Renässansstil, Ystad metall, 1900-tal.

Höjd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 547