KUDDAR/VÄVNADER, 14 delar, 1900-tal.

2655736. KUDDAR/VÄVNADER, 14 delar, 1900-tal.

Tavla 92 X 62
6 st kuddar från 26 X 32 till 30 X 48 cm
7 bonader från 22 X 15 till 55 X 57.

Fint bruksskick.
Ena kudden med smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tavla 92 X 62

Fint bruksskick.
Ena kudden med smärre fläck.

Antal besök: 422