FÅTÖLJ, OPE Möbler.

265560. FÅTÖLJ, OPE Möbler.

Bredd 74, djup 75, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
265560. FÅTÖLJ, OPE Möbler.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 629