BORDSARMATUR 2 st, mässing/sten, 1900-talets första hälft.

265552. BORDSARMATUR 2 st, mässing/sten, 1900-talets första hälft.

Mässingsfot med svart lackskärm, höjd 46 cm.
Mässing/stenfot, två ljusarmar, tygskärm, höjd 54 cm.

Slitage, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lösa delar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 749