HALSBAND, tibetanskt med bl a 4 st bärnstenar och 10 st röda koraller, 1900-talets första hälft.

265526. HALSBAND, tibetanskt med bl a 4 st bärnstenar och 10 st röda koraller, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 52 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 52 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 438