BARNVAGN, 18/1900-tal.

BARNVAGN, 18/1900-tal.
2655134. BARNVAGN, 18/1900-tal.

Höjd ca 135cm
Bredd ca 115cm
Djup ca 50cm.

kapell trasigt o torrt, repor, nött, gummihjul saknas, lite vinglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 135cm
Bredd ca 115cm
Djup ca 50cm.

Antal besök: 588