BRITA DE LA COUR. BLOMSTERSTILLEBEN.

2654940. BRITA DE LA COUR. BLOMSTERSTILLEBEN.

Signerad, daterad -71olja på duk 59x54 cm.

Något ramskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ramskav.

Antal besök: 459