PELARBORD.

PELARBORD.
2654667. PELARBORD.

Höjd ca 64cm
Bredd ca 110cm
Djup ca 71cm.

Bruksslitage, repor & märken, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2654667. PELARBORD.

Höjd ca 64cm
Bredd ca 110cm
Djup ca 71cm.

Antal besök: 335