2 st byster föreställande Napoleon III samt Josephine(?), signerade Af BARRE F(ec)it 1852 Gill Jne Fabricant, troligen 1800-tal, troligen Frankrike.
Vilande gosse med hund, signerad Gustafsberg 92 samt märkt AB under krona.
Nagg, skador, smuts, gosse med avslagna tår.