KERAMIKFÖREMÅL, 7 st, Herend, Ungern, Adams, England, Gabriel.

265426. KERAMIKFÖREMÅL, 7 st, Herend, Ungern, Adams, England, Gabriel.

Locjpokal 1930-tal, Gabriel, höjd 37.
Sockerskål, syltkrus, gräddkanna, Adams, England.
Sejdel, keramik, otydlig stämpel, höjd 16 cm.
Tekanna, Bórnholm. Urna Herend, höjd 8 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 980