PISTOL, 1800-tal.

PISTOL, 1800-tal.
2654222. PISTOL, 1800-tal.

Längd ca 24 cm. Trä och metall.

Bruksslitage, fungerar halv och helspänn, lite hårt. Senare skruv. Lös del vid stomme. Laddstake saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2654222. PISTOL, 1800-tal.

Antal besök: 664