DECIMALVÅG, Jönköpings vågfabrik Aktiebolag, med vikter, 9 st.

265404. DECIMALVÅG, Jönköpings vågfabrik Aktiebolag, med vikter, 9 st.

Järn och trä.

Slitage, repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Järn och trä.

Antal besök: 2 221