BORD, Alsterbro Möbler.

BORD, Alsterbro Möbler.
2654024. BORD, Alsterbro Möbler.

Med 2 iläggsskivor à 50 cm
Diameter: 110 cm, höjd: 74 cm. Längd med iläggsskivor: 210 cm.

Bruksslitage. Repor. Större märken på ena iläggsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 2 iläggsskivor à 50 cm

Antal besök: 700