JOAN MIRÓ. Litografi, "Komposition", osignerad.

265400. JOAN MIRÓ. Litografi, "Komposition", osignerad.

Ur verkförteckningen från 1975.
32 x 25 cm.

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 25 cm.

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 19 067