KIKARE, 3 st samt KAMEROR 2 st, 1900-tal.

26538. KIKARE, 3 st samt KAMEROR 2 st, 1900-tal.

Bla Yashica.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bla Yashica.

Slitage.

Antal besök: 1 128