CHRISTO. POSTER, signerad, 1900-tal.

2653889. CHRISTO. POSTER, signerad, 1900-tal.

höjd 80 cm, bredd 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 80 cm, bredd 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 312