FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1960-tal.

265383. FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1960-tal.

Fåtölj, ryggstödets höjd 100, sitthöjd 42 cm.

Nackkudde saknas, nitar sitter dock kvar på ryggstödets baksida, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 995