LJUSSTAKAR 1 par tenn Edvin Ollers samt FAT 4 st tenn Schreuder & Olsson Stockholm.

265357. LJUSSTAKAR 1 par tenn Edvin Ollers samt FAT 4 st tenn Schreuder & Olsson Stockholm.

Ljusstakar höjd ca 12 cm.
Fat diameter ca 27 cm.

Slitage, repor. Ljusstakar med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar höjd ca 12 cm.
Fat diameter ca 27 cm.

Antal besök: 811