PARTI SMYCKEN MED MERA, silver, bland annat hänge Thor Selzer, Danmark.

26533. PARTI SMYCKEN MED MERA, silver, bland annat hänge Thor Selzer, Danmark.

Bland annat hängen, ring, klockkedja med mera.
Hänge Thor Selzer, Danmark, höjd 6,5 cm.

Slitage, bucklor. Tejprest på baksidan hänge Selzer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 868