SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
265316. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Slaglåsgevär, 1800-tal.

Slitage, saknar laddstake, se bilder !

Gör en kostnadsfri värdering!

Slaglåsgevär, 1800-tal.

Antal besök: 980