FIGURINER, 5 st, porslin, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl.

265315. FIGURINER, 5 st, porslin, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl.

Bla pojke på pumpa, Royal Copenhagen, numrerad 4539
Flicka med hund, Bing & Gröndahl, signerad GW och numrerad 2163
Höjd samtliga ca 5-17 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd samtliga ca 5-17 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 077