BARNSTOLAR, 2 st, Mumin, 1900-/2000-tal.

2652380. BARNSTOLAR, 2 st, Mumin, 1900-/2000-tal.

Målad dekor. "Lilla My" och "Snusmumriken". The Little Furniture Company. Etikettmärkta. Höjd ca 72-79.

Ytslitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Färgbortfall.

Antal besök: 3 554