MICHAEL SHEVARJOV (RYSSLAND, FÖDD 1958). Stockholmsmotiv, 2 st, akvarell på papper, signerade.

2652099. MICHAEL SHEVARJOV (RYSSLAND, FÖDD 1958). Stockholmsmotiv, 2 st, akvarell på papper, signerade.

Bildyta 36x54 cm.

Ramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 36x54 cm.

Ramade.

Antal besök: 265