LJUSSTAKAR, 2 st, empirestil, 1800-tal.

265207. LJUSSTAKAR, 2 st, empirestil, 1800-tal.

Brons samt mässing med kupor i glas. Höjd 32,5 - 35 cm.

Slitage, bristningar, stötmärken. Ett glas med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 874