SKÄNK, "Wilma" MIO, 1990-tal.

SKÄNK, "Wilma" MIO, 1990-tal.
2652079. SKÄNK, "Wilma" MIO, 1990-tal.

Vit handlaserad björk. Draglådor och skåp med hyllinredning.
Höjd 115 cm
Bredd 110 cm
Djup 42 cm.

Bruksskick, märken, repor, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 115 cm
Bredd 110 cm
Djup 42 cm.

Antal besök: 2 835