STOLAR, ett par, allmoge, Karl Johan, 1800-tal.

265204. STOLAR, ett par, allmoge, Karl Johan, 1800-tal.

Ryggstödets höjd 84, sitthöjd 45 cm.

Repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och slagmärken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 524