SKEPPSUR, Pilot Marine, 1900-tal.

265188. SKEPPSUR, Pilot Marine, 1900-tal.

Diameter ca. 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 155