PARTI SMYCKEN, bland annat krucifix med mikromosaik, brosch med agat, 1900-tal.

26518. PARTI SMYCKEN, bland annat krucifix med mikromosaik, brosch med agat, 1900-tal.

8 broscher, bland annat med dekor av sten, mikromosaik.
Ring, 1 par örhängen, armband, hänge, halsband samt krucifix.
Krucifixets totala höjd inklusive upphängning 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 389