INSTRUMENT, "Sending level standard", Radiometer / Copenhagen, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

2651750. INSTRUMENT, "Sending level standard", Radiometer / Copenhagen, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

höjd ca 11, 27x24 cm.

bruksslitage.

Tema

Växeln hallå hallå!

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 11, 27x24 cm.

bruksslitage.

Tema

Växeln hallå hallå!

Antal besök: 358