Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
GLASBLOCK med etsat samemotiv, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
265167. GLASBLOCK med etsat samemotiv, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
Höjd 13, längd 21 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13, längd 21 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
1 007