KRYDDSTÄLL SAMT APOTEKSFLASKA, 1900-tal.

2651047. KRYDDSTÄLL SAMT APOTEKSFLASKA, 1900-tal.

Apoteksflaska mjölksocker höjd 22 cm.
Kryddställ Söwe, 4 delar, längd 20 cm.

Nagg på flaskans öppning.
Fläckar på träföremål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg på flaskans öppning.
Fläckar på träföremål.

Antal besök: 258