SOFFA, KF, Svensk Form, 1970-tal.

2650923. SOFFA, KF, Svensk Form, 1970-tal.

Med inslag av masurbjörk.
Ur serien Bas / Reko.

Sitthöjd: 45 cm.
Längd: 200 cm.
Djup: 80 cm.

En dyna med fläckar. I övrigt normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med inslag av masurbjörk.
Ur serien Bas / Reko.

Sitthöjd: 45 cm.
Längd: 200 cm.
Djup: 80 cm.

Antal besök: 961