Vitmålad.
Karmstolar, 2 st.
Bord, ca. längd 111, bredd 69, höjd 64 cm.
Soffa, längd ca. 117 cm.
Slitage, skador.
Vitmålad.
Karmstolar, 2 st.
Soffa, längd ca. 117 cm.
Slitage, skador.