STUBBSTOL med förvaring.

STUBBSTOL med förvaring.
2650902. STUBBSTOL med förvaring.

Höjd ca 70cm
Bredd ca 48cm
Djup ca 42cm
Sitthöjd ca 44cm.

Bruksslitage, repor & märken, sprucken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70cm
Bredd ca 48cm
Djup ca 42cm
Sitthöjd ca 44cm.

Antal besök: 487