VAS, Stengods med harpälsglasyr, Berndt Friberg, Gustavsberg Studio.

265065. VAS, Stengods med harpälsglasyr, Berndt Friberg, Gustavsberg Studio.

Vas med grön harpälsglasyr, signerad Studiohanden Friberg
Höjd 7 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 362