BERT-HÅGE HÄVERÖ. olja på duk, "först till stan ss/saltsjön och ss/prins Gustaf" signerad och daterad 1971.

265037. BERT-HÅGE HÄVERÖ. olja på duk, "först till stan ss/saltsjön och ss/prins Gustaf" signerad och daterad 1971.

19 x 25 cm.

Bert-Håge Häverö (1932–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 25 cm.

Bert-Håge Häverö (1932–2014)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 800