LARS ERIK LINDELL. olja på pannå, maskrosfält, signerad.

265020. LARS ERIK LINDELL. olja på pannå, maskrosfält, signerad.

47 x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 80 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 474