ULF EKLUND, ETSNINGAR, TVÅ DELAR.

2650079. ULF EKLUND, ETSNINGAR, TVÅ DELAR.

"Uppbrottet från Ven". Motiv med Tycho Brahe. Signerad, numrerad 33/100 och daterad 1999. Bladmått: ca 49 x 39 cm. Rammått: ca 80 x 70 cm.

"Tychos resa". Abstrakt motiv med Tycho Brahe. Signerad, numrerad 17/100 och daterad 2006. Bladmått: ca 70 x 23,5 cm. Rammått: ca 101,5 x 54 cm.

Ramens glas med liten repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens glas med liten repa.

Antal besök: 361