SKÅP, ek, 1900-talets första häft.

265005. SKÅP, ek, 1900-talets första häft.

Rikt utskuret. Höjd 90 cm. Djup 60 cm. Längd 87 cm.

Slitage, färgfällningar och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 769