Vas, blått glas, signerad H 850/110. Höjd 13,5 cm. Etikettmärkt Boda Sweden Erik Höglund.
Vas, etikettmärkt Orrefors. Höjd ca 23.
Skål, etikettmärkt Orrefors. Höjd 9 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.