KONSTGLAS, 3 delar, Erik Höglund samt Orrefors.

264955. KONSTGLAS, 3 delar, Erik Höglund samt Orrefors.

Vas, blått glas, signerad H 850/110. Höjd 13,5 cm. Etikettmärkt Boda Sweden Erik Höglund.

Vas, etikettmärkt Orrefors. Höjd ca 23.
Skål, etikettmärkt Orrefors. Höjd 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 939