BORDSARMATUR, 30-tal. Höjd 43.

26493. BORDSARMATUR, 30-tal. Höjd 43.

Svartmålad metall.

Slitage. Senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålad metall.

Slitage. Senare bemålad.

Antal besök: 697